Nasza Księgarnia

Księgarnia wysyłkowa

Księgarnia wysyłkowa Liber Nova powstała w roku 2014. Od samego początku postawiliśmy sobie za cel dostarczać czytelnikom tanie ebooki, oraz interesujące książki papierowe. Odkryliśmy, że wśród wielu księgarń wysyłkowych, jakie funkcjonują w internecie nie wiele oferuje interesujące książki młodych, polskich autorów, zamiast tego skupiając się na wydawaniu światowych bestsellerów.

W roku 2015 w odpowiedzi na rosnące oczekiwania nie tylko czytelników, ale i autorów poszukujących miejsca, w którym mogliby zadebiutować, nasza księgarnia przy współpracy z wydawnictwem Red Book stworzyła platformę wydawniczą EbookRED, gdzie młodzi, aspirujący pisarze mogą wydawać swoje teksty, które później dostępne są za pośrednictwem naszej księgarni wysyłkowej.

Tanie ebooki

Koniec roku 2015 to potężna zmiana na rynku self publishingu i tanich ebooków. Praktycznie z dnia na dzień dziesiątki tysięcy polskich self publisherów straciło możliwość publikowania swoich książek pdf i dzielenia się swoją twórczością ze światem. Przestała funkcjonować największa platforma umożliwiająca publikowanie w sieci darmowych ebooków.

W odpowiedzi na potrzeby autorów aktywnie poszukujących miejsca, gdzie nadal mogliby wydawać darmowe ebooki powstała platforma EbookRED, a księgarnia online Liber Nova rozpoczęła dystrybucję wydawanych przez platformę ebooków.

Self publishing w wykonaniu naszej księgarni to nie tylko książki pdf. Są to przede wszystkim profesjonalnie wykonane ebooki w formatach mobi i epub, jakich nie powstydziłby się najsławniejszy autor i największe wydawnictwa.>

Książki tradycyjne

W swoich działaniach nie skupiamy się tylko na sprzedaży tanich ebooków. Sięgamy po książki polskich autorów niszowych. Osób, które mają do zaprezentowania interesującą literaturę wydaną w niewielkich nakładach.

Wiele księgarń odrzuca autorów, których książka nie wyszła w przynajmniej tysiącu egzemplarzy i nie są gotowi przekazać do ich magazynów setek sztuk książki promowanej w radiu i telewizji. My z chęcią przyjmujemy tytuły autorów, którzy mogą nam zaproponować nawet pojedyncze egzemplarze. Jakość książki nie leży w jej nakładzie, czy wielkości wydawnictwa, w jakim została wydana, a w jej treści. Często kameralne wydawnictwa potrafią wydać wspaniałe książki dla kobiet, powieści science fiction, tytuły młodzieżowe, kryminały czy też literaturę obyczajową, która została z niezrozumiałych powodów odrzucona przez wielkie wydawnictwo. Takie właśnie książki możecie znaleźć w naszej księgarni online. 

Na pewno nie zawiedziecie się na tytułach, które mamy wam do zaoferowania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą książek i ebooków